Tragarze- pogotowie 24/7 Wrocław - rozładunek/załadunek z wniesieniem

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Nie dajesz sobie rady z samodzielnym wniesieniem bagażu lub innych ładunków? A może potrzebujesz pomocy przy zniesieniu ciężkich rzeczy? Z przyjemnością Cię wyręczymy! Nasi tragarze są w gotowości przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

W życiu zdarzają się sytuacje, gdy nie jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie z ciężarem jakiegoś ładunku. Problem robi się poważny szczególnie wtedy, gdy w okolicy nie ma nikogo do pomocy. Wówczas warto pamiętać o możliwości zamówienia taniej usługi OptimalTrans. Tragarze, Wrocław czy okolice – jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

tragarze-wroclaw-optimaltrans

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

tragarze-wroclaw

Musisz odebrać ciężki sprzęt budowlany, nowe meble, a może do Twoich drzwi nagle zapukała dostawa opału na zimę? Jeśli rozpakowanie i przeniesienie ładunku w odpowiednie miejsce jest ponad Twoje siły, zgłoś się do nas. Niezależnie od pory dnia czy nocy, zjawimy się w umówionym miejscu i pomożemy Ci w trudnej sytuacji. Stawki za nasze usługi są uczciwe i rozsądne, dlatego nie musisz obawiać się wysokiego rachunku. Przed zrealizowaniem usługi powiadomimy Cię o szacowanych kosztach transportu!

Oprócz rozładunku różnego rodzaju towarów oferujemy także ich załadunek. Musisz pozbyć się z podwórka pozostałości po remoncie? A może któryś z Twoich pracowników zachorował, a trzeba szybko zapakować towar i zawieźć go do Klienta? W takich sytuacjach również możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Posiadamy solidne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie, a naszym bezwzględnym priorytetem jest komfort i zadowolenie Klienta. 

Nasza firma wyróżnia się elastycznym i profesjonalnym podejściem do każdego Klienta, a proponowane przez nas stawki są uczciwe i konkurencyjne. Dzięki temu udało nam się obsłużyć już setki zadowolonych Klientów.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twojego mienia;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.