Pakowanie, demontaż i montaż mebli Wrocław – sprawnie, komfortowo, bezpiecznie

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Jedną z największych bolączek osób, które planują przeprowadzkę wraz z całym życiowym dobytkiem, jest zdemontowanie, zapakowanie i przetransportowanie ciężkich mebli. Sprawa dodatkowo komplikuje się w sytuacji, gdy przeprowadzka nie odbywa się w obrębie jednej miejscowości, a np. całego kraju lub nawet Europy!
Wówczas niezbędne okazuje się wsparcie wykwalifikowanej i profesjonalnie wyposażonej firmy przeprowadzkowej, która szybko i sprawnie zdemontuje meble, odpowiednio je spakuje, a nawet zamontuje w nowej lokalizacji.

Przed załadowaniem mebli do auta, niezbędne jest wykonanie szeregu innych czynności. Konieczne jest skrupulatne ich zapakowanie i zabezpieczenie na czas transportu. Nie obejdzie się także bez demontażu niektórych elementów, takich jak meblościanki, sofy czy postawne stoły.

pakowanie-mebli-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

montaż-i-demontaż-mebli-wrocław

Oferujemy również pomoc w montażu mebli w nowym miejscu docelowym. W zależności od tego, jaką ilością mebli dysponujesz, dopasujemy zespół naszych pracowników oraz potrzebny sprzęt. Jesteśmy również w stanie oszacować, ile czasu zajmie nam zrealizowanie całego zlecenia.

Niektóre meble są naprawdę ciężkie i masywne, więc aby bezpiecznie je przetransportować, konieczne jest rozebranie ich na części pierwsze. Filmy instruktażowe dostępne w Internecie to za mało, aby poradzić sobie z tak poważnym zadaniem.
Nie obejdzie się również bez specjalistycznych narzędzi. Warto dodać, że samodzielne rozbieranie i pakowanie mebli to dla osób niedoświadczonych i mało wprawionych czynność, która z pewnością pochłonie wiele godzin, jeśli nie dni! Z tego powodu zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, takiej jak OptimalTrans! Demontaż, pakowanie mebli Wrocław? A może okolice? Postaw na sprawdzoną i doświadczoną markę, której zaufały już setki klientów! Oprócz kompleksowego i fachowego podejścia zapewniamy konkurencyjne stawki.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twoich szaf lub wszystkich domowych mebli;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.