Wywóz mebli we Wrocławiu. Pozbądź się tego, czego nie używasz

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

 

Nowe rzeczy cieszą, ale stare są często problemem. Nie do końca wiadomo, co z nimi zrobić. Zajmujemy się wywozem mebli na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. Gdy remontujesz swój dom lub urządzasz mieszkanie z pewnością wymieniasz stare wyposażenie na nowe. Możesz wtedy zgłosić się do nas, a my zajmiemy się zniesieniem i wywiezieniem sprzętu, z których już nie korzystasz.

Nie martw się jeśli mieszasz na ostatnim piętrze, w bloku bez winy. Z tym problemem także sobie poradzimy. Zgodnie ze zleceniem ocenimy ile osób trzeba będzie zaangażować, aby je wykonać. Nasza ekipa fachowców jest przygotowana na różne wyzwania. Bezpiecznie znosimy wielkogabarytowe szafy i duże kanapy bez uszkodzenia ścian, elewacji i innych elementów konstrukcyjnych budynku. Wiemy, jak optymalnie rozłożyć ciężar i zabezpieczyć wszystkie elementy. Przez lata działalności zetknęliśmy się z różnymi sytuacjami. Pozwoliło to nam nabrać doświadczenia. Teraz możemy podzielić się nim z Tobą i zająć się wywozem mebli lub innych zbędnych przedmiotów.

odbior-starych-mebli-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

odbior-starych-agd-wroclaw

Wywóz sprzętu RTV i AGD

Oferujemy również wywóz sprzętu elektronicznego. Zajmujemy się jego legalną i bezpieczną utylizacją. Współpracujemy z punktami odbioru i miejscami specjalizującymi się w utylizacji elektrośmieci. Nie szukaj kogoś, kto odbierze zużyte wyposażenie Twojego domu. Zgłoś się do nas, a wszystko zorganizujemy.

Zajmujemy się wywozem:

  • pralek;
  • lodówek;
  • suszarek do ubrań;
  • zmywarek;
  • kuchenek gazowych i elektrycznych;
  • zamrażarek
  • telewizorów;
  • drukarek;
  • komputerów.

Każdą z tych rzeczy zabezpieczymy, aby w trakcie znoszenia i podczas transportu nie wydostały się z niej niebezpieczne płyny lub inne elementy. Zajmiemy się załadunkiem oraz odpowiednią utylizacją. Pomożemy Ci opróżnić stare mieszkanie i przygotować je do remontu, sprzedaży lub innego przeznaczenia. W zależności od potrzeb zaoferujemy Ci usługę taxi bagażowego lub wykonanie kompleksowej przeprowadzki. Doradzimy, z której opcji najlepiej skorzystać i przegotujemy indywidualną wycenę. Z naszą pomocą tak trudne doświadczenie, jak zmiana miejsca zamieszkania stanie się dużo łatwiejsze.

Profesjonalna utylizacja mebli

Meble, które nie nadają się do dalszego użytkowania, są na ogół wyrzucane. Trzeba jednak pamiętać, że nie są to odpady, które można po prostu wrzucić do śmietnika. Szafki, stoły, czy krzesła rzadko są zrobione z samego drewna. W ich konstrukcji znajdują się dodatkowe elementy metalowe, szklane lub z innych materiałów. Wszystko to sprawia, że mogą stanowić zagrożenie dla środowiska. Jeśli chcesz pozbyć się mebli lub sprzętu AGD, specjalistyczny recykling będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Zamiast szukać samodzielnie miejsca, w którym możesz je oddać zleć nam wywóz mebli lub innych elementów wyposażenia. Zabierzemy to, z czego już nie korzystasz i zwieziemy do miejsca, w którym tego typu przedmioty mogą być składowane. Nasza usługa to nie tylko ułatwienie przy sprzątaniu, ale też dużo sprawniejsza przeprowadzka na nowe miejsce. Jeśli zależy Ci na czasie, sprawimy, że przeniesiesz się dużo szybkiej niż gdybyś samodzielnie załatwiał każdą niezbędną rzecz. Skorzystaj z kompleksowych usług i ułatw sobie życie!

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przewozu Twoich starych mebli i sprzętów;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.