Przeprowadzki biur i firm we Wrocławiu

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzek biur. Współpracujemy z firmami z różnych branż. Przewozimy zgromadzone dokument oraz sprzęt na inną lokalizację na terenie Wrocławia lub całej Polski. Możesz zlecić nam całościową przeprowadzkę firmy. Zajmiemy się demontażem wszystkich mebli i urządzeń, z których korzystasz. Spakujemy każdą rzecz i zabezpieczymy, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Na miejscu ustawimy wszystko tak, abyś w krótkim czasie znów mógł przystąpić do pracy

Możesz nam zlecić przewóz mebli, dokumentów oraz sejfów. Do każdej z tych rzeczy mamy specjalistyczne opakowania lub materiały zabezpieczające je przed uszkodzeniem. W przypadku różnego typu druków, faktur oraz umów segregujemy je tak, aby na miejscu łatwo można było je uporządkować. Dzięki temu przeprowadzka przebiega sprawnie. W naszej działalności skupiamy się w równym stopniu na każdym aspekcie istotnym dla szybkiego przeniesienia mienia należącego do klientów. Dbamy o:

  • logistyczne przygotowanie się do realizacji zlecenia;
  • właściwe spakowanie wszystkich przedmiotów;
  • zabezpieczenie ich przed uszkodzeniem;
  • właściwe rozlokowanie w samochodzie transportowym;
  • sprawne przeniesienie na miejscu docelowy;
  • rozpakowanie całego ładunku.
przeprowadzka-biur-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

przeprowadzki-biur-firm-magazynów-archiwów-wrocław

Dlaczego warto zlecić przeprowadzkę firmy profesjonalistom?

Przeniesienie firmy na inną lokalizację lub do nowej siedziby jest olbrzymim wyzwaniem. Próba zrobienia tego samodzielnie wiąże się z koniecznością zaangażowania wielu osób oraz poświęcenia na to dużo czasu. W przypadku biznesu nie można pozwolić sobie na długi przestój, ponieważ wiąże się to z poważnymi startami finansowymi. Nie narażaj się na to, że stracisz ważnego klienta lub Twoje obroty spadną z powodu przeprowadzki. Zleć to firmie od przeprowadzek biur i nie martw się koniecznością angażowania swoich pracowników w zadania, które nie należą do ich obowiązków.

Przeprowadzimy Cię nie tylko sprawnie, ale też ekonomicznie. Potrafimy dokładnie ocenić ile pojazdów będzie potrzebnych, aby przetransportować Twój dobytek. Jest to szczególnie ważne, gdy przenosisz się na większą odległość. Zapakujemy każdy samochód wykorzystując całe miejsce i jednocześnie zapełnimy go tak, żeby przedmioty wewnątrz były bezpieczne. Dzięki temu finalna kwota za usługę nie będzie zbyt wysoka.

Przeprowadzamy małe firmy i duże magazyny

Specjalizujemy się w przeprowadzkach niewielkich, często kilkuosobowych firm oraz dużych magazynów. Przewozimy mienie na terenie całej Polski, a także do innych europejskich państw.

Zanim przystąpimy do realizacji przeprowadzki biura, dokładnie planujemy całe przedsięwzięcie i przygotowujemy niezbędne wyposażenie pomocne w realizacji tego procesu. Korzystamy z szeregu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zabezpieczenie oraz transport firmowego wyposażenia. Jesteśmy przygotowani do tego, aby przewieźć zarówno dokumenty, jak i meble. Podejmujemy się również zleceń specjalistycznych polegających na transporcie wielkogabarytowych maszyn. Uwzględniamy wszelkie czynniki ryzyka tak, aby wyposażenie Twojej firmy bezpiecznie dotarło do celu. Współpraca z nami oznacza, że przeprowadzka biura, czy zakładu produkcyjnego nie musi wiązać się ze stresem.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do zrealizowania przeprowadzki Twojej firmy, magazynu czy archiwum;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.