Wynoszenie i wnoszenie mebli na piętro Wrocław – bezpiecznie i sprawnie

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Zdajemy sobie sprawę, że wyniesienie i wniesienie ciężkich mebli bywa problematyczne, szczególnie gdy budynek nie jest wyposażony w windę. Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani na taką ewentualność, dlatego bez problemu wezmą ten ciężar na swoje barki. Jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie z ciężarem mebli, zadzwoń – weźmiemy ten ciężar na swoje barki!

Sklepy meblowe nie zawsze oferują transport mebli do mieszkania. Bywa to dość problematyczne, szczególnie gdy w budynku nie ma windy, lub brakuje silnej osoby do pomocy przy wniesieniu ciężkiej szafy czy łóżka. Z pomocą naszej firmy Twoje nowe meble w mgnieniu oka znajdą się na właściwym miejscu! Pomagamy również przy wnoszeniu mebli podczas przeprowadzek lub odebraniu ich z zakładu meblowego.

wnoszenie-wynoszenie-mebli-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

odbior-starych-mebli-wroclaw-optimaltrans

Wynoszenie mebli z mieszkania jest równie uporczywe, co ich wnoszenie. Chcesz pozbyć się starego umeblowania, ale nie jesteś w stanie samodzielnie wynieść ciężkiego mienia z mieszkania? Z przyjemnością wyręczymy Cię w tym trudnym zadaniu! Jeśli trzeba, możemy również przetransportować meble do wyznaczonego przez Ciebie miejsca. Pomagamy również w trakcie przeprowadzek i pakowania umeblowania do samochodu transportowego. 

Nasi pracownicy to osoby doświadczone w szybkim, sprawnym i bezpiecznym przenoszeniu mebli. Bez problemu wniosą lub wyniosą przedmioty, a to wszystko w naprawdę korzystnej cenie. Posiadamy również niezbędny, który znacznie ułatwia realizację tego typu zleceń. Z nami możesz być spokojny o bezpieczeństwo zarówno nowych, jak i starych mebli. Nie zaburzymy również spokoju sąsiadów, ponieważ nasi pracownicy potrafią pracować w ciszy i są niezwykle delikatni. Zrobimy tylko tyle hałasu, ile będzie naprawdę konieczne. Wynoszenie mebli Wrocław? Wybierz OptimalTrans!

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki ile osób będzie potrzebne do przetransportowania Twojego mienia;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.