O nas

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

OptimalTrans. Poznaj naszą historię

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 11 lat pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom w zmianie lokalizacji. Zaczynaliśmy od przewożenia rzeczy w obrębie stolicy Dolnego Śląska i okolicznych miejscowości. Z czasem podejmowaliśmy się coraz trudniejszych zadań. W ten sposób zdobyliśmy doświadczenie i zbudowaliśmy niezbędne zaplecze pozwalające na rozwój naszej firmy.

Jesteśmy gotowi do zorganizowania i przeprowadzenia usługi pod klucz. Możesz zlecić nam zarówno samo przetransportowanie swoich rzeczy, jak i spakowanie całego dobytku. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć meble, urządzenia oraz rzeczy osobiste. Kompleksowa usługa obejmuje również rozmieszczenie wszystkiego w nowym miejscu. Jeśli zależy Ci, aby szybko i sprawnie się przenieść, skontaktuj się z nami!

optimaltrans-przeprowadzki-wrocław

Z nami Twoje rzeczy będą bezpieczne

Ponosimy pełną odpowiedzialność za Twoje mienie. W związku z tym nie musisz się martwić o bezpieczeństwo nawet najbardziej delikatnych i wartościowych przedmiotów. Świadczymy kompleksowe i najwyższej jakości usługi a do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych zmieniających lokalizację. Zajmujemy się również przeprowadzkami biur we Wrocławiu. Możesz powierzyć nam transport ważny dokument bez obaw, że cokolwiek zaginie lub zniszczy się podczas pakowania.

Zdajemy sobie sprawę, że inna lokalizacja wiąże się często z rozpoczęciem zupełnie nowego rozdziału w życiu firmy czy całej rodziny. Wspieramy osoby potrzebujące pomocy w tym przedsięwzięciu. Mimo że nasze usługi to współpraca na różnych polach, staramy się proponować rozsądne stawki. Tym sposobem docieramy do szerokiego grona klientów. Nie musisz już samodzielnie dźwigać ciężkich kartonów lub zastanawiać się gdzie spakowałeś swoje rzeczy. Zrobimy to za Ciebie!

OptimalTrans oferuje nie tylko profesjonalne trasnportowanie, odpowiednie samochody, ale także zabezpieczenie przewożonych rzeczy.
Każdy klient, korzystając z naszych usług, ubezpiecza wszystkie transportowane rzeczy.
OptimalTrans świadczy usługi międzynarodowego transportu wiele lat. Nauczyliśmy się minimalizować ryzyko uszkodzenia nawet najbardziej delikatnego ładunku.
Gwarantujemy terminowość, szybkość i rzetelność w dobrej cenie.
Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci, którym pomogliśmy przeprowadzić się z Polski do Portugalii (zapraszamy obejrzeć filmik).

Potrzebujesz kompleksowej usługi?

Zamów teraz przeprowadzkę i dostań materiały do pakowania gratis!

Jak tanio zorganizować przeprowadzkę?

jak-tanio-zorganizować-przeprowadzkę Wrocław?

Misją firmy Optimaltrans jest zaspokajanie potrzeb na usługi przeprowadzkowe wśród osób prywatnych i małych przedsiębiorstw. Od wielu lat oferujemy tylko dobrze zaplanowane, dokładne i niedrogie działania w zakresie przygotowania, pakowania, transportu mebli i innych przedmiotów we Wrocławiu i na terenie całego Dolnego Śląska. 

Nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów, którzy przeszli odpowiednią selekcję i szkolenia. W dobrej cenie pomożemy Ci zorganizować przeprowadzkę we Wrocławiu. W zakres naszych działań wchodzą także takie prace, jak przeprowadzki domów, przeprowadzki biur, przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki sklepów i pakowanie mebli. 

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.