Profesjonalny transport sprzętu AGD i RTV w uczciwej cenie Wrocław

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Odłączenie oraz specjalne zabezpieczenie ciężkich i delikatnych sprzętów AGD/RTV nie jest dla nas problemem. Nasza firma przepracowała i wdrożyła specjalne procesy, które umożliwiają sprawne i bezpieczne przetransportowanie tego typu przedmiotów. Oferujemy również pomoc we wniesieniu i montażu sprzętów w nowej lokalizacji.

Nie wszystkie sklepy oferują transport zakupionych sprzętów. Dla wielu osób wiąże się to z poważnymi problemami, szczególnie dla tych, które nie są zmotoryzowane. Naprzeciw tego typu potrzebom wychodzimy z naszą usługą. Profesjonalny i tani transport sprzętu AGD i RTV, Wrocław czy okolice – z przyjemnością zabierzemy Twój nowo zakupiony sprzęt ze wskazanego adresu i dostarczymy go prosto pod Twoje drzwi! Możesz liczyć również na naszą pomoc w zakresie odpowiedniego ustawienia urządzeń, a nawet ich podłączenia. Jesteśmy niezwykle pomocni i elastyczni, a komfort naszych klientów to dla nas absolutny priorytet.

transport-sprzetu-agd-rtv-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

transport-sprzetu-agd-wroclaw

Jeśli potrzebujesz przetransportować sprzęt AGD i RTV z powodu przeprowadzki, również możesz zlecić to OptimalTrans. Nie tylko przewieziemy Twoje urządzenia do nowej lokalizacji, ale również pomożemy w jego zniesieniu i wniesieniu do nowego lokalu.

Warto dodać, że cała usługa przebiega niezwykle sprawnie i szybko, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo czasu. Samodzielne przetransportowanie ciężkich i wartościowych sprzętów, bez odpowiedniego wyposażenia technicznego, jest nie lada zadaniem.

Nie warto ryzykować, ponieważ nieodpowiednie zabezpieczenie i transport urządzeń może skutkować poważnymi uszczerbkami i awariami sprzętu. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój sprzęt dotrze w nowe miejsce bez najmniejszych skaz, zleć jego transport profesjonalnej firmie przeprowadzkowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nawet w niestandardowych porach dnia!

Nasze usługi to sprawdzone rozwiązanie na rynku, z którego skorzystało już setki Klientów z całego kraju i zagranicy. Dzięki profesjonalnemu i elastycznemu podejściu zawsze spotykamy się z zadowoleniem zleceniodawców, a na naszą korzyść działają również korzystne ceny.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twojego sprzętu RTV i AGD;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.