Transport antyków Wrocław – tanio i bezpiecznie

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Perspektywa transportu drogocennych antyków spędza często sen z powiek ich właścicieli. Z nami to przedsięwzięcie może przebiec sprawnie i bez niepotrzebnego stresu! Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie i odpowiedni sprzęt do przewozu tego typu przedmiotów. Jeśli zechcesz, wdrożymy również dodatkowe środki bezpieczeństwa, które pozwolą Ci zasnąć spokojnie. Niejednokrotnie zajmowaliśmy się już przewozem antyków i innych, drogocennych przedmiotów, dlatego doskonale wiemy, jak się z nimi obchodzić.

Cenisz sobie sztukę i przedmioty z duszą, dlatego przez całe życie twoja kolekcja nabrała sporych rozmiarów? A może posiadasz przedmiot, który wart jest naprawdę wiele? Jeśli planujesz przeprowadzkę, transport tak drogocennych rzeczy z pewnością Cię stresuje.

przeprowadzka-antykow-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

transport-antykow-wroclaw

Jeśli antyki nie zostaną zabezpieczone w odpowiedni sposób, a pojazd, którym będą transportowane, nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, masz prawo do obaw. Jeśli jednak wybierzesz OptimalTrans, możesz mieć pewność, że twoje kolekcjonerskie dzieła trafią do nowego lokum bez szwanku! Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług. Nasi wyszkoleni i zaangażowani pracownicy będą traktować Twoje antyki jak przysłowiowe złote jajo. 

Transport antyków zawsze odbywa się z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Do zapakowania i zabezpieczenia przedmiotu wykorzystujemy tylko starannie dobrane materiały, które w żaden sposób nie naruszą mienia. Samo zniesienie antyku odbywa się przy asekuracji dodatkowego pracownika, a ustawienie przedmiotu w magazynowej części auta przebiega niezwykle delikatnie. Przed wyruszeniem w drogę nasi pracownicy dokładnie sprawdzą, czy antyk na pewno został odpowiednio zabezpieczony. Wszystko po to, aby dotarł on w nowe miejsce w doskonałym, nienaruszonym stanie!

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz wyruszyć w transport razem z naszymi pracownikami. Jeśli takie rozwiązanie dodatkowo cię uspokoi i chcesz mieć swoje antyki przez cały czas na oku, nie ma żadnego problemu – zapraszamy!

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przewozu antyków;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.