Transport instrumentów muzycznych, pianin i fortepianów Wrocław – bezpiecznie i kompleksowo

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Transport delikatnych i wielkogabarytowych instrumentów bywa problematyczny. Aby go przeprowadzić, niezbędny jest dostęp do specjalnego auta i wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą, jak prawidłowo obchodzić się z tego typu sprzętem. Nasza firma dysponuje zarówno doświadczoną kadrą, jak i potrzebnym zapleczem technicznym umożliwiającym bezproblemowy transport fortepianów, pianin i innych instrumentów.

Ciężkie instrumenty klawiszowe to przedmioty nie tylko masywne, ale również niezwykle delikatne. Wystarczy drobne uderzenie, aby fortepian całkowicie się rozstroił. Nieprzemyślane transportowanie tego typu ładunków wiąże się również z ryzykiem trwałego uszczerbku: np. pękniętej struny, elementu obudowy czy uszkodzenia klawiszy.

transport-pianin-fortepianow-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

transport-instrumentow-muzycznych

Naprawy takich awarii bywają niezwykle kosztowne, dlatego zdecydowanie warto minimalizować ryzyko ich wystąpienia w trakcie transportu. Decydując się na zlecenie przeprowadzki instrumentu naszej firmie, zminimalizujsz to ryzyko do zera! Jesteśmy gotowi zrobić naprawdę wiele, aby Twój fortepian, pianino, kontrabas czy inny, ciężki instrument, znalazł się w nowym domu w nienaruszonym stanie.

Transport instrumentów muzycznych Wrocław czy inne miejscowości, wszędzie powinien przebiegać podobnie, czyli sprawnie i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, ile kosztuje dobry fortepian czy kontrabas. Poza wartością materialną mają one oczywiście również wartość osobistą i sentymentalną, dlatego obchodzimy się z tego typu przedmiotami naprawdę ostrożnie. 

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz mieć pewność, że wyślemy do Ciebie tylko odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników. Spakowaniem, zabezpieczeniem i przetransportowaniem Twojego instrumentu zajmą się osoby, które mają na swoim koncie już wiele podobnych zleceń. Możesz być zatem spokojny o swój drogocenny sprzęt, który zniesiemy przed budynek, wniesiemy do nowego lokalu i pomożemy w ponownym ustawieniu.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twojego pianina lub fortepianu;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.