Tanie przeprowadzki krajowe Wrocław

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Przeprowadzka na drugi koniec Polski wiąże się zazwyczaj z koniecznością organizacji pakowania i transportu całego życiowego dobytku. Dla jednych ta perspektywa jest przerażająca, a dla innych – wręcz przeciwnie!

Jak znaleźć się w tej drugiej grupie? Wybierz profesjonalną i sprawdzoną usługę Optimaltrans! Z nami masz pewność, że cały proces przeprowadzki przebiegnie szybko i sprawnie. Zaoszczędzisz wiele czasu i nerwów, a wszystko to za niewielkie pieniądze. 

Tanie-przeprowadzki-krajowe-Wrocław

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

przeprowadzki-mieszkań-domów-Wrocław

Pamiętaj, że przeprowadzka to nie tylko samo pakowanie rzeczy i ich transport. To duże przedsięwzięcie logistyczne, wymagające odpowiedniego zaplecza sprzętowego i doświadczenia. Jesteśmy gotowi zdjąć ten ciężar z Twoich barków. Dosłownie – zapakujemy wszystkie przedmioty, zniesiemy do naszych samochodów, przewieziemy bez szwanku, a następnie wzniesiemy do nowego lokum i sprawnie je rozpakujemy.

Każda przeprowadzka krajowa jest przez nas wyceniania i planowana indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.