Transport materiałów budowlanych Wrocław – rozwiązujemy problem!

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Odbierzemy i przetransportujemy pozostałości z remontu, zakupy ze sklepu budowlanego czy z innego, dowolnego miejsca. Zajmujemy się również transportem wielkogabarytowych materiałów, takich jak palety z towarem, płyty betonowe, duże elementy drewniane czy metalowe.

Bezpieczeństwo zakupionych materiałów budowlanych gwarantują wysokie kwalifikacje naszych pracowników. Dostawa towarów na terenie Wrocławia realizowana jest przy użyciu specjalistycznych samochodów w doskonałym stanie technicznym. Przyjedziemy o określonej godzinie i dostarczymy towar dokładnie pod wskazany adres. Możesz zamówić dostawę do Wrocławia, okolic, a nawet na ternie całego kraju!

transport-materialow-budowlanych-wroclaw-optimaltrans

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

transport-materialow-budowlanych

Pierwszą rzeczą, która z pewnością interesuje osobę zmuszoną przewieźć materiały budowlane do ​​domu, jest cena. Ile kosztują usługi przewozowe Wrocław? Samochód zamówisz tanio kontaktując się z OptimalTrans. Możesz to zrobić bezpośrednio z centrum handlowego. Dostawa zostanie zrealizowana na możliwie najwyższym poziomie. Dzwoniąc pod nasz numer uzyskasz wszelkie niezbędne informacje o cenach i od ręki zamówisz usługę. W przypadku transportu towarów i dodatkowego noszenia materiałów budowlanych – cena Wrocław będzie niższa niż w dużych hipermarketach. 

Budowa nowego domu lub remont mieszkania to bez wątpienia poważne wydarzenia w życiu. Co można zrobić, aby przebiegły gładko oraz nie kosztowały dodatkowych nerwów i pieniędzy?

Nie martw się, zabierzemy wszystkie Twoje zakupy – cegłę, suchy cement, płyty gipsowo-kartonowe, farby i inne – o dowolnym rozmiarze i wadze! 

Oprócz dostarczania i noszenia materiałów budowlanych, nasi tragarze mogą przeprowadzić pakowanie i rozpakowywanie ładunku. Gdy materiały budowlane są odpowiednio zapakowane i ustawione, ładunek dotrze do Ciebie bez uszkodzeń.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do dostarczenia materiałów budowlanych do twojego domu;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.