Transport mebli. Wrocław i okolice

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

 

Przewóz mebli to zadanie dla nas! Zajmiemy się każdym elementem wyposażenia domu, mieszkania, czy biura. Możesz zlecić nam przetransportowanie dużych szaf, komody ze szklaną nadstawką lub ulubionej przez całą rodzinę kanapy. Jeśli będzie taka możliwość, to zdemontujemy dodatkowe elementy, żeby meble łatwiej było znieść i zapakować do samochodu. Zabezpieczymy je podczas przewozu, a na miejscu przeniesiemy do nowej lokalizacji. Wniesiemy je zarówno na parter budynku, jak i wyższe piętra.

Jak będzie wyglądała Twoja przeprowadzka, gdy zlecisz ją naszej firmie?

  • Odbierzemy meble z umówionego miejsca w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • Zabezpieczymy je na czas transportu.
  • Ostrożnie zniesiemy z wyższych kondygnacji budynku, nawet jeśli nie masz windy.
  • Załadujemy cały transport na samochód bagażowy.
  • Dowieziemy wszystko na miejsce.
  • Rozładujemy zawartość i wniesiemy tam, gdzie nam wskażesz.
  • Zadbamy o to, żeby podczas prac nie uszkodzić podłóg oraz ścian.

Powierzone zlecenia realizujemy na terenie Wrocławia oraz innych dolnośląskich miejscowości. Przewozimy meble oraz inne powierzone nam mienie zarówno w odległości kilkudziesięciu kilometrów, jak i w dalsze zakątki kraju i Europy.

transport-dokumentacji-sejfow-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

transport-dokumentacji-sejfow-wroclaw

Przewóz mebli poza granice Polski

Przeprowadzka zawsze wiąże się ze stresem. Zmiana miejsca zamieszkania nawet na terenie tego samego kraju bywa dużym wyzwaniem. Gdy życiowe okoliczności zmuszają do opuszczenia go i przemierzenia setek, a czasem nawet tysięcy kilometrów, zaczynasz zastanawiać się nad tym, co zabrać ze sobą. Nie musisz urządzając się w nowym miejscu rezygnować z dostępu do ulubionych rzeczy. Przetransportujemy dla Ciebie na duże odległości co tylko chcesz. Możesz zlecić nam przewiezienie drobnych przedmiotów osobistych, a także transport mebli. W zależności od tego, czy zdecydujesz się zabrać wyposażenie kuchni, salonu, czy sypialni tak przygotujemy Twój dobytek, aby bezpiecznie dotarł na miejsce.

Obawiasz się, że taki transport na dużych odległościach będzie drogi? W przypadku zleceń specjalnych zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę i staramy się dopasować ją do Twoich możliwości. Często wartość sentymentalna i przywiązanie do określonych przedmiotów, które były z Tobą przez wiele lat jest dużo wyższa, niż kwota naszych usług. Zachowaj to, co dla Ciebie cenne, nawet gdy przeprowadzasz się daleko.

Transport dokumentacji i sejfów

W ramach przewozu mebli oferujemy transport zarówno rzeczy osobistych należących do klientów, jak i różnego typu specjalistycznych przedmiotów. Takim szczególnym przypadkiem są sejfy i znajdujące się w nich wartościowe dokumenty. Mimo że tego typu skrytka sama w sobie nie waży dużo, to wysyłanie jej firmą kurierką lub przewóz zlecony przypadkowym osobom stanowi zbyt duże ryzyko. Dużo lepiej jest skorzystać z usługi przeprowadzek specjalistycznych i zlecić to profesjonalistom.

Zabezpieczymy Twój sejf i zachowamy środki ostrożności stosowane podczas transportu ładunków specjalnych. Nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne, wewnętrzne szkolenia, w ramach których dowiadują się jak postępować z rzeczami o dużej wartości. Sprawia to, że są w stanie zbadać o bezpieczeństwo powierzonego im mienia.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twoich mebli, ważnej dokumentacji lub sejfu;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.