Bezpieczny i tani transport rowerów, skuterów, motocykli, quadów Wrocław

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Oferujemy niezwykle rzadką usługę, jaką jest transport motocykli, quadów, a nawet skuterów (w tym wodnych/śnieżnych).
Tego typu pojazdy charakteryzują się dużą wagą i niezwykłą delikatnością, z tego względu wymagają szczególnego traktowania. Nasza firma przetransportuje Twój sprzęt bez szwanku na terenie Polski i Europy!

Nasza usługa okazuje się szczególnie przydatna w trakcie sezonów letniego/zimowego, gdy wiele osób planuje różnego rodzaju urlopy i wyjazdy. Niektórzy zmuszeni są zrezygnować ze swoich ulubionych rowerów czy motocykli w trakcie wakacji, ponieważ nie mają możliwości zabrania ich ze sobą.
Naprzeciw takim potrzebom wychodzi Optimaltrans ze swoją usługą transportowania rowerów, skuterów czy quadów Wrocław!

transport-motocykli-wrocław

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

transport-rowerów-skuterów-motocykli-quadów-wrocław

Posiadamy niezbędny sprzęt do bezpiecznego transportu ciężkich pojazdów. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni i doświadczeni, dlatego nie musisz obawiać się ewentualnych uszkodzeń drogocennego sprzętu. Przetransportujemy go zarówno na terenie Polski, jak i krajów UE!

Jeśli planujesz przeprowadzkę i zastanawiasz się, w jaki sposób najbezpieczniej przetransportować zawartość swojego garażu, zgłoś się do nas. Wspólnie wybierzemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie, które pozwoli Ci ze spokojem planować kolejne etapy przeprowadzki.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania roweru, motocykla czy quada;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.