Taxi bagażowe. Zamów je we Wrocławiu!

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Usługi taxi bagażowego to oferta skierowana do klientów potrzebujących szybkiego transportu. Gdy musisz nagle przewieźć szafkę, rzeczy osobiste lub cokolwiek innego na drugi koniec miasta, zadzwoń do nas. Przygotuj pakunki, które mamy zabrać a nasz kierowca zapakuje je do samochodu i przewiezie pod wskazany adres.

Ta usługa może przydać Ci się w różnych sytuacjach. Wracasz z długiej podróży i nie jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie z ciężkim bagażem? Właśnie wyjeżdżasz na wymarzone wakacje i potrzebujesz przewiezienia swoich rzeczy na lotnisko? Taxi bagażowe działające na terenie Wrocławia i w jego okolicach pomoże Ci szybko i bezpiecznie przetransportować rzeczy. Możemy odebrać Cię z dworca, lotniska lub dowolnego punktu. Nasz kierowca pomoże Ci załadować bagaże, a Ty komfortowo dotrzesz na miejsce. Zapisz nasz numer i korzystaj z niego zawsze, gdy tylko potrzebujesz.

taxi-bagażowe-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

taxi-bagażowe

Szybkie przeprowadzki z małą ilością rzeczy

Osoby młode lub wynajmujące mieszkanie zwykle nie gromadzą zbyt wielu rzeczy, bo często zmieniają lokalizację. W tym przypadku nie zabierają z sobą mebli, sprzętu AGD, czy innych przedmiotów o dużych gabarytach. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku poza tradycyjnymi przeprowadzkami mieszkań oferujemy również możliwość transportu z wykorzystaniem taxi bagażowego.

Do samochodu zapakujemy spakowane w pudełka elementy wyposażenia Twojego domu, rzeczy osobiste, książki, ubrania oraz pamiątki. W ten sposób szybko przeniesiesz się do nowego miejsca. Nie będziesz musiał zastanawiać się, jak przetransportować wszystko samodzielnie. Z takiej usługi możesz skorzystać na ternie Wrocławia lub zlecić nam przejazd z Twoimi rzeczami do innej miejscowości. Jesteśmy otwarci i elastyczni na różnego typu zlecenia. Możesz zwrócić się do nas z każdym, nawet niestandardowym problemem związanym ze zmianą lokalizacji. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie!

Większe zakupy? Przewieziemy je dla Ciebie

Mimo że coraz więcej sklepów oferuje usługę transportu w ramach dokonywanych w nich zakupów, to może zdarzyć się, że akurat wybrane przez Ciebie miejsce nie będzie jej miało lub trzeba będzie długo czekać na realizację. W takiej sytuacji nie musisz rezygnować z oferty i szukać innego sprzedawcy. Skorzystaj z usługi taxi bagażowego. Przyjedziemy we wskazane miejsce i zabierzemy wszystkie rzeczy. Zapakujemy je do pojemnego samochodu i przewieziemy tam, gdzie potrzebujesz. Możemy zająć się samym transportem lub pomóc Ci również we wniesieniu rzeczy. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. To od Ciebie zależy, na jaką jej formę się zdecydujesz.

Przewozimy:

Nasze usługi to znacznie więcej niż samo dostarczenie towaru między poszczególnymi punktami. To gwarancja bezpiecznego transportu i profesjonalnego podejścia do powierzonych rzeczy. Zadbamy o to, żeby nic nie uległo zniszczeniu i dotarło tam, gdzie chcesz w nienaruszonym stanie.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twojego bagażu;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.