Przeprowadzki mieszkań we Wrocławiu

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

 

Chcesz przeprowadzić się do nowego mieszkania? Nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać? Przeraża Cię ilość zgromadzonych rzeczy, które chcesz przewieźć? Nie martw się. Pomożemy Ci w tym trudnym zadaniu. Spakujemy i zabezpieczymy zawartość Twojej kuchni, garderoby, a nawet domowego biura. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś minimalistą i masz niewiele przedmiotów, czy też kolekcjonerem gromadzącym rzeczy.

Spakujemy wszystko i przewieziemy do:

  • innej dzielnicy Wrocławia;
  • okolicznych miejscowości;
  • każdego miejsca w Polsce;
  • kraju na terenie całej Europy.

 

przeprowadzki-domow-wroclaw

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

przeprowadzki-domow-i-mieszkan-wroclaw

Twój dobytek ułożymy w samochodzie dbając o to, aby wszystko bezpiecznie dotarło do celu. Gdy już będziemy na miejscu wniesiemy wszystko do nowego mieszkania. Nie będziesz musiał w popłochu szukać najpotrzebniejszych rzeczy, bo rozlokujemy je dokładnie tak, jak nam wskażesz. Od lat zajmujemy się przeprowadzkami mieszkań. Doświadczenie zdobyte w branży oraz współpraca z różnymi klientami sprawiły, że dokładnie wiemy czego oczekują. Wymogi współczesnego rynku przeprowadzek nie ograniczają się już tylko do zniesienia i wniesienia domowego wyposażenia. Osoby zmieniające mieszkanie chcą zlecić to zadanie firmie i nie martwić się o takie kwestie jak odpowiednie zabezpieczenie rzeczy, czy ich selekcja. Zapewniamy usługę, która obejmuje wszystkie etapy związane ze zmianą lokalizacji.

Przeprowadzki domów. Wrocław i inne dolnośląskie miasta

Opuszczasz swój dom jednorodzinny? Możesz zlecić nam wykonanie tego zadania. Podejmiemy się go zarówno, gdy zlecisz nam spakowanie, jak i przetransportowanie Twoich rzeczy osobistych. Przetransportujemy także zawartości strychu oraz garażu. Podejdziemy do tego profesjonalnie i dokładnie zaplanujemy każdy etap, aby całe całość przebiegła sprawnie i bez zbędnego stresu. Wykorzystujemy profesjonalnie opakowania, folie oraz zabezpieczeni,a przygotowując rzeczy do bezpiecznego transportu.

Dodatkowo nie ma dla nas problemu, gdy trzeba przeprowadzić dom wielokondygnacyjny lub o dużej powierzchni. Zatrudniamy liczną ekipę fachowców, która jest w stanie w krótkim czasie spakować cały Twój dobytek. Zanim umówisz się z nami na termin, sprawdź dokładnie co chcesz z sobą zabrać, a czego ewentualnie możesz się pozbyć. Przygotowanie się do opuszczenia domu to doskonała okazja do zrobienia gruntownych porządków. Ułatwisz w ten sposób spakowanie wszystkiego, a na miejscu łatwiej będzie odnaleźć to, czego najbardziej potrzebujesz.

Co dla Ciebie spakujemy i przetransportujemy?

Jesteśmy w stanie przewieźć każdy element wyposażenia domu i mieszkania. Zdemontujemy i spakujemy meble. Odkręcimy półki, regały i inne na stałe przytwierdzone rzeczy. Przygotujemy całościowo transport mebli  z różnych pomieszczeń domu. Zabezpieczamy również sprzęt RTV, elektronikę oraz urządzenia kuchenne. Wiemy, jak przygotować je do transportu, aby w całości dotarły do celu. Zajmiemy się również ubraniami, książkami oraz innymi przedmiotami osobistymi.

Możesz powierzyć nam drogocenne rzeczy takie jak antyki, dzieła sztuki, czy instrumenty muzyczne. Zadbamy, żeby nic się im nie stało. Jesteśmy także przygotowani na to, aby przewieźć rośliny doniczkowe oraz inne delikatne i wymagające specjalnego traktowania elementy dekoracyjne.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twojego mienia;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.