Bezpieczne przeprowadzki międzynarodowe Wrocław

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Perspektywa zamieszkania w innym kraju bywa zarazem stresująca i ekscytująca. Wiele osób staje wówczas przed trudnym wyborem: sprzedać cały majątek i zacząć wszystko od nowa, czy zorganizować transport życiowego dobytku? Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, jesteśmy gotowi Ci pomóc!
Świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu przeprowadzek międzynarodowych. Wybierając Optimaltrans zyskujesz pewność, że Twoje mienie (od wielkogabarytowych mebli po drobne, drogocenne przedmioty) bezpiecznie trafią razem z Tobą do dowolnego kraju w Europie.

przeprowadzki-międzynarodowe-wrocławe

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

OptimalTrans oferuje nie tylko profesjonalne trasnportowanie, odpowiednie samochody, ale także zabezpieczenie przewożonych rzeczy.
Każdy klient, korzystając z naszych usług, ubezpiecza wszystkie transportowane rzeczy.
OptimalTrans świadczy usługi międzynarodowego transportu wiele lat. Nauczyliśmy się minimalizować ryzyko uszkodzenia nawet najbardziej delikatnego ładunku.
Gwarantujemy terminowość, szybkość i rzetelność w dobrej cenie.
Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci, którym pomogliśmy przeprowadzić się z Polski do Portugalii (zapraszamy obejrzeć filmik).

tanie-przeprowadzki-międzynarodowe-wrocław

Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie przeprowadzki: od pakowania rzeczy, po ich wnoszenie i rozpakowywanie w nowym lokum.

Każda przeprowadzka międzynarodowa jest przez nas wyceniania i planowana indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.