Usługi magazynowania Wrocław - czysto, sucho, bezpiecznie!

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Magazyn pod klucz we Wrocławiu

Rozpocząłeś przeprowadzkę mieszkania lub biura? Nie masz wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie rzeczy w swoim lokalu? Nie wiesz, gdzie umieścić sezonowe ubrania, opony, sprzęt ogrodniczy czy rzeczy dla dzieci? Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie problemy i zorganizujemy tymczasowe przechowywanie twoich rzeczy!

OptimalTrans wraz ze swoim partnerem oferuje usługi magazynowe dla osób prywatnych. Dedykowane kontenery czy magazyny dla firm są do twojej dyspozycji. Jest to powierzchnia przystosowana do potrzeb klientów. Możesz liczyć na łatwy dojazd, bezpieczeństwo i dobre ceny.

magazyn-dla-osob-prywatnych

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i przedstawić wycenę!

self-storage-magazyn-wroclaw

Nasza usługa umożliwia organizacjom i osobom prywatnym zyskanie dodatkowego miejsca na rzeczy codziennego użytku i wynajęcie magazynu na przechowywanie tymczasowo zbędnych przedmiotów.

Pomożemy Ci w doborze kartonów, zapewnimy pełne bezpieczeństwo przedmiotów oraz transport rzeczy. Nasze magazyny znajdują się w Ligocie Pięknej pod Wrocławiem, bezpośrednio przy nowo powstałej trasie S5 (kierunek Poznań) – 10 minut od Centrum Marino. 

Indywidualne podejście do każdego klienta!

Przechowywanie rzeczy. Co to za usługa?

Mamy najlepsze warunki do przechowywania rzeczy we Wrocławiu. Zapewniamy indywidualny dobór powierzchni magazynowej, uwzględniający Twoje życzenia, rodzaj oraz wielkość rzeczy.

Przeznaczenie. Wynajem powierzchni magazynowej na czas remontu, przeprowadzki lub zmiany sezonu. Wszyscy nasi klienci mogą wybrać okres wynajmu (już od 7 dni) oraz wielkość boksu. Wszystko po to, aby nie przepłacać za dodatkowy czas i niepotrzebne metry kwadratowe.

Wygodne rozwiązanie dla wszystkich. Nasze usługi są odpowiednie zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla osób prywatnych. 

 

Bezpieczeństwo. Zapewniamy absolutne bezpieczeństwo przedmiotów znajdujących się w naszych magazynach. Posiadamy monitoring, system ochrony, alarm i ochronę przeciwpożarową.

Pakowanie i transport. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu transportu Twoich mebli i rzeczy, wraz z ich wstępnym zapakowaniem i wygodnym umieszczeniem w naszych kartonach.

Dostępność. Przechowywanie rzeczy Wrocław z OptimalTrans to gwarancja najbardziej korzystnych warunków cenowych. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki i bonusy.

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.