Specjalistyczne przeprowadzki we Wrocławiu

Dla zamówienia przeprowadzki, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Żeby otrzymać bezpłatną, nieobowiązującą wycenę - przejdź do kalkulatora przeprowadzki, klikając przycisk "Bezpłatna wycena".

Przewozimy tradycyjne rzeczy, jak meble, wyposażenie domów i mieszkań, a także realizujemy nietypowe zlecenia. Świadczymy również usługi w zakresie przeprowadzek specjalistycznych. Wrocław oraz inne okoliczne miejscowości to nasz główny obszar działania, ale podejmujemy się również zleceń wymagających przewozu mienia do różnych zakątków Polski oraz Europy. Możesz bezpiecznie powierzyć nam transport wartościowych przedmiotów, antyków, dzieł sztuki. W każdym przypadku zachowamy pełną dyskrecję odnośnie zawartości ładunku. Zabezpieczymy go przed uszkodzeniem i sprawnie dostarczymy do punktu docelowego. Klienci z naszą pomocą przewożą również instrumenty muzyczne, sprzęt hobbystyczny, czy przedmioty kolekcjonerskie. W przypadku przeprowadzek mieszkań i domów jesteśmy w stanie spakować, przenieść i przewieźć cały dobytek, także ten, który wykracza poza standardowe wyposażenie. Nie ma dla nas znaczenia zarówno waga, jak i ilość przedmiotów. Jesteśmy bowiem przygotowani do tego, aby zmierzyć się z każdym przeprowadzkowym wyzwaniem.

przeprowadzki-specjalistyczne

Potrzebujesz pomocy?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i wycenić przeprowadzkę!

przeprowadzki-specjalistyczne-wroclaw

Specjalistyczne przeprowadzki firm i instytucji

Nietypowe przeprowadzki świadczone przez naszą firmę dotyczą zarówno osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm oraz instytucji. Przewozimy dokumenty, a także cenne wyposażenie. Specjalizujemy się w obsłudze banków, archiwów i kancelarii adwokackich. Bez obaw można powierzyć nam to, co dla danego biznesu jest najważniejsze. Jesteśmy przygotowani na spakowanie szeregu teczek, segregatorów oraz innych drukowanych materiałów. Selekcjonujemy je, aby w momencie rozpakowywania łatwo było się zorientować w zawartości i zorganizować zawartość pudełek na nowym miejscu.

Nie wpadaj w panikę, jeśli firma, którą prowadzisz musi zmienić siedzibę. Możemy przenieść ją zarówno na drugi koniec miasta, jak i w zupełnie inny rejon Polski. Nasze zaplecze w postaci różnych rozwiązań ułatwiających przygotowanie do przeniesienia rzeczy oraz flota samochodów bagażowych powodują, że jesteśmy w stanie zrobić to szybko. Na miejscu rozlokujemy całość według Twoich wskazówek, a Ty na nowo będzie mógł podjąć się zawodowych wyzwań. Do tego zatrudniamy grupę fachowców, którym można zaufać. To rzetelna ekipa. Specjaliści wiedzą, jak zabezpieczyć Twoje mienie. Pracujemy z najlepszymi!

Odpowiedzialność i profesjonalne podejście podczas specjalistycznych przeprowadzek

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy tak samo rzetelnie. W przypadku konieczności przeniesienia różnych nietypowych rzeczy dobieramy sposób zabezpieczenia tak, aby zawartość paczek transportowych była odpowiednio chroniona. Cały ładunek rozkładamy w samochodach w taki sposób, żeby droga do punktu docelowego nie miała negatywnego wpływu na zawartość. Zawsze staramy się też zadbać o to, by w trakcie rozładunku łatwo móc przenieść każdy element. Takie podejście, w którym dokładnie planujemy każdy etap sprawia, że wyróżniamy się rzetelnością i szybkością realizacji przeprowadzkowych zleceń. Skontaktuj się z nami, gdy masz do przewiezienia sprzęt firmowy o dużej wartości, duży magazyn lub archiwum pełne dokumentów.

Co oferujemy:

maksymalnie szybki dojazd pod wskazany adres od momentu Twojego telefonu do naszego biura;

dobór samochodu dostosowany do potrzeb ładunku: szybko ocenimy, jaki typ samochodu będzie potrzebny do przetransportowania Twojego mienia;

szybka wycena, która uzależniona jest od wagi ładunku, odległości oraz zamówionych usług naszych tragarzy. Bez ukrytych opłat – zapłacisz tylko za niezbędne rzeczy!

Nasze atuty:

Jak zamówić:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy dodatkowych opłat, nawet jeśli potrzebujesz samochodu na jutro, albo dzisiaj - dwie godziny po twoim telefonie. Pilna przeprowadzka kosztuje tyle samo, co przeprowadzka pod klucz liczona z miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli ekipy mają dostępne okno. Jeśli nasi pracownicy nie mają wolnego sprzętu i czasu, niestety. Postaramy się pomóc, ale niczego nie możemy obiecać.

Sprzątanie nie jest wliczone w cenę przeprowadzki. Nasi tragarze starają się wykonać wszystko bardzo schludne. Muszą jednak wychodzić na klatkę schodową, demontować i przesuwać meble. W związku z tym należy przygotować się na kurz, mopy i mokre ściereczki.

Nie trzeba się przygotowywać do przeprowadzki mieszkania, biura czy innej przestrzeni. Jeśli złożysz zamówienie z wyprzedzeniem i prześlesz nam szczegółowe zdjęcia swoich rzeczy, nasz serwis przeprowadzkowy będzie mógł szybciej dokonać wyceny. Jeśli musisz pilnie się przeprowadzić, możesz zaoszczędzić czas dzięki zorganizowanemu pakowaniu - możesz kupić folię i poprosić nas o przywiezienie kartonów z wyprzedzeniem - nie musisz ich kupować. Dzięki temu Twoja przeprowadzka będzie jeszcze tańsza niż gdybyś robił to sam. Im mniej czasu ciężarówka i tragarze spędzą pod Twoimi drzwiami, tym wygodniej dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Organizowanie przeprowadzek to nasza specjalność, dlatego przy zamówieniu usługi pod klucz wykonujemy wszystko kompleksowo: nie tylko pakujemy i przenosimy rzeczy, ale również demontujemy meble.

Tak, ponieważ wiemy, że przeprowadzka z całym życiowym dobytkiem nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko pomagamy w zorganizowaniu przeprowadzki, ale wspieramy Cię również przy rozładunku Twoich rzeczy. Firma Optimaltrans zajmuje się przeprowadzkami, transportem mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu, na terenie całego kraju oraz Unii - profesjonalni pracownicy zorganizują niedrogą przeprowadzkę wraz z dostarczeniem rzeczy i pomogą Ci zadomowić się w nowym miejscu!

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.