Przeprowadzki międzynarodowe

przeprowadzki-mieszkan

Wyprowadzasz się z kraju w poszukiwaniu lepszego życia za granicą? Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu przeprowadzki? Optimaltrans.pl zaoferuje kompleksowe usługi, które ułatwią Ci to przedsięwzięcie. Podobne usługi świadczymy również dla firm.

Wyprowadzasz się z kraju w poszukiwaniu lepszego życia za granicą? Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu przeprowadzki? Optimaltrans.pl zaoferuje kompleksowe usługi, które ułatwią Ci to przedsięwzięcie. Podobne usługi świadczymy również dla firm.

Przeprowadzki międzynarodowe dla osób prywatnych

Mamy bogate doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę oraz narzędzia, które pozwalają nam na organizację przeprowadzek krajowych i międzynarodowych. Dostosowujemy plan przeprowadzki do potrzeb klienta. Działamy na terenie wielu krajów europejskich i możemy Ci zapewnić sprawną i szybką obsługę przeprowadzkową. Nie ma przy tym znaczenia, czy przeprowadzasz się z Polski do innego kraju, czy też wracasz w rodzinne strony.

Co obejmuje usługa?

Przy przeprowadzkach międzynarodowych osób prywatnych gwarantujemy:
• zaplanowanie całej przeprowadzki,
• pakowanie rzeczy należących do klienta, łącznie z zabezpieczeniem rzeczy, które w transporcie mogą ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu,
• wynoszenie z mieszkania lub domu klienta rzeczy do samochodów,
• transport ruchomości przy użyciu odpowiednich pojazdów,
• wynoszenie z samochodów do nowego miejsca przeznaczenia dobytku klienta,
• odpakowanie i montaż mebli i sprzętu AGD i RTV w nowym miejscu.

Wsparciem przy przeprowadzce międzynarodowej dla wszystkich klientów będą nasi pracownicy, którzy drobiazgowo zaplanują przeprowadzkę i ją zrealizują, punkt po punkcie.

Przeprowadzki międzynarodowe dla przedsiębiorców

Nie tylko organizujemy przeprowadzki w skali międzynarodowej dla klientów prywatnych, ale i dla przedsiębiorców. Możemy zapewnić wsparcie przy przenoszeniu siedziby czy oddziału firmy za granicę lub z zagranicy do Polski.

Co możemy Ci zagwarantować?

Bez względu na to, jaka przeprowadzka międzynarodowa czeka naszych klientów, zawsze Optimaltrans.pl zapewni wysoką jakość usług i właściwe zabezpieczanie wszystkich transportowanych rzeczy. Przeprowadzki międzynarodowe realizujemy sprawnie i bezproblemowo, głównie dzięki naszym pracownikom i odpowiednim sprzętom czy pojazdom.

Masz pytania?

Wypełnij krótki formularz. Odzwonimy, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zamów usługę

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić wycenę i potwierdzić przeprowadzkę.